Баерн на 7-ми декември го предвиде противникот во ЛШ

December 12th, 2016 | by stefan
Баерн на 7-ми декември го предвиде противникот во ЛШ
Лига на Шампиони
0

Погледнете го твитот на Баерн Минхен пред пет дена.

Лудогорец успеа да го изненади ПСЖ и така да му обезбеди на Арсенал пласман на првото место во групата А.

Сепак, помеѓу извлечените се најде Баерн Минхен кој после објавата дека Арсенал е прв во групата се пошегува на Твитер.

„Да го резервираме патот за Лондон“, напишаа на Твитер, Баерн Минхен.

Comments are closed.