(Видео) Топ 10 најубави голови во групната фаза од ЛШ

December 30th, 2016 | by Vlatko
(Видео) Топ 10 најубави голови во групната фаза од ЛШ
Лига на Шампиони
0

И оваа сезона во најелитното натпреварување имавме прилика да видиме навистина многу убави голови, во прилог погледнете ги најдобрите 10.

Comments are closed.