Проблеми за фудбалерите: Спиела со 13 играчи и сега ги открива нивните тајни

January 12th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Проблеми за фудбалерите: Спиела со 13 играчи и сега ги открива нивните тајни
Останато
0

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Вен Руни би можел да се најде во големи проблеми.

Руни би можел да се најде во проблеми затоа што наредната учесничка на „Поранешната девојка на плажата“ е 27-годишната Џени Томпсон, за чии услуги платил Руни и тоа додека неговата сопруга Кулен го чекала првото дете.

„Џени ни зборуваше за Руни и за тоа што го имале. Имаме многу работи за откривање.“

Џени Томпсон тврди дека имала секс со 13 фудбалери од ПЛ меѓу кои и поранешниот играч на Ливерпул, Марио Балотели.

Сега сака да ги открие сите тајни јавно и фудбалерите се во голем страв поради тоа.

Comments are closed.