Фото-сесија која ќе ве остави без здив – Прекрасната Каролина Возњацки

February 17th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Фото-сесија која ќе ве остави без здив – Прекрасната Каролина Возњацки
Останато
0

Во текот на вчерашниот ден, Каролина Возњацки позираше за „Спортс Илустрејтед“, а во продолжение ќе видите слики кои ќе ви го одземат здивот.

Во моментов Возњацки игра на турнирот во Доха и е на добар пат да се пласира во ½-финале.

Comments are closed.