Роналдо повторно ја покажа големината

July 11th, 2016 | by stefan
Роналдо повторно ја покажа големината
Uncategorized
0

Изгледа дека не е така како што сите мислат.

Кристијано Роналдо одлучи да се откаже од својата награда за втор стрелец на ЕП, па својата сребрена копачка му ја поклони на Нани.

Роналдо се одлучи на овој потег бидејќи Нани постигна 3 погодоци исто колку него, па оваа награда ја заслужува.

 

Comments are closed.