Европско првенство

Фудбалерите на Англија имаат само едно прашање за Хоџсон
0

Фудбалерите на Англија имаат само едно прашање за Хоџсон

June 14th, 2016 | by stefand
Репрезентацијата на Англија не го отвори на најдобар начин Европското првенство, со оглед на тоа дека ремизираше против...
„Ќе пробаме да им го загорчиме животот на Шпанците“
0

„Ќе пробаме да им го загорчиме животот на Шпанците“

June 13th, 2016 | by sime
Фудбалската репрезентација на Чешка денеска во рамките на 1 коло од групата Д ќе игра против фаворизираната Шпанија. Чешкиот...
ЕВРО – Ништо без фудбалери на Јунајтед!
0

ЕВРО – Ништо без фудбалери на Јунајтед!

June 13th, 2016 | by sime
Од ден во ден, се поубави вести за Жозе Мурињо стигнуваат од Европското првенство. Иако не може да биде горд на минатата...