Шпанија

„Барса е последен тим кој треба да се жали на судењето“
0

„Барса е последен тим кој треба да се жали на судењето“

January 11th, 2017 | by pance
Share Фудбалерот на Атлетик Билбао Инаки Вилијамс (22) смета дека Барселона нема право да се жали на судењето. Атлетик и Барса...