Тенис

АТП Сиднеј: Тим со маки до победа против Елиас!
0

АТП Сиднеј: Тим со маки до победа против Елиас!

January 11th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Доминик Тим со многу маки избори пласман во ¼-финале во Сиднеј. Првиот носител на турнирот во последниот натпревар од...