Англија

Официјално: Макелеле се врати во Премиер Лигата!
0

Официјално: Макелеле се врати во Премиер Лигата!

January 11th, 2017 | by Dare Smilanov
Share Клод Макелеле денеска се врати во најсилната лига на светот. Тој е во стручниот штаб на Свонси! Пол Клемент е тренер на...
I Like SuperSport close[x]
Или почекајте 20 секунди