Македонија

Маркоски: Се надеваме на предност пред реваншот во Тетово
0

Маркоски: Се надеваме на предност пред реваншот во Тетово

September 13th, 2017 | by Pavel Kotaleski
Share Денес со почеток од 15:30 часот на стадионот во Ѓорче Петров Работнички ќе биде домаќин на Шкендија во првиот натпревар од...