Македонија

Мојсов е новото засилување на Пелистер
0

Мојсов е новото засилување на Пелистер

January 9th, 2017 | by stefan
Share Македонскиот фудбалер, Ѓорѓи Мојсов го засили прволигашот Пелистер. На овој начин Мојсов се врати во Македонија по...