Вести

Зидан и Пеп сакаат дефанзивец на Интер!
0

Зидан и Пеп сакаат дефанзивец на Интер!

February 19th, 2017 | by pance
Share Како што пренесува Калчомеркато, Реал Мадрид и Манчестер Сити ги делат интересот за стоперот на Нероаѕурите. Стигна...
Интер на прагот до големо засилување од Германија!
0

Интер на прагот до големо засилување од Германија!

February 18th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Управата на Интер најавија пред неколку денови дека во летниот преоден рок ќе ги исполни сите желби на тренерот доколку...
Чилеанецот се разделува со Арсенал – Санчез си најде нов клуб?
0

Чилеанецот се разделува со Арсенал – Санчез си најде нов клуб?

February 17th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Алексис Санчез сака да го напушти тимот на Арсенал во лето. Алексис е незадоволен од статусот во Лондон и има намера да...
Голема желба на Интер е играчот за врска на ПСЖ, доколку останат без него, ова се алтернативи!
0

Голема желба на Интер е играчот за врска на ПСЖ, доколку останат без него, ова се алтернативи!

February 16th, 2017 | by pance
Share Новите сопственици на Интер, „Сунинг Група“, планира ги врати „Нероаѕурите“ на старите стази на слава. После...
Капка што ја прелеа чашата – исповед на Алексис , веќе се знае наредната дестинација!
0

Капка што ја прелеа чашата – исповед на Алексис , веќе се знае наредната дестинација!

February 16th, 2017 | by pance
Share Чилеанецот нема намера да губи време во Арсенал. Алексис Санчез нема да го продолжи договорот со Арсенал, што значи дека...
Легендарниот хрватски фудбалер откри – Фудбалер на Интер ќе заигра за Манчестер!
0

Легендарниот хрватски фудбалер откри – Фудбалер на Интер ќе заигра за Манчестер!

February 16th, 2017 | by pance
Share Поранешниот фудбалер на Милан и Интер Дарио Шимиќ откри за хрватските медиуми кој фудбалер може да се пресели на Олд...
Родригез одбра каде ќе замине?
0

Родригез одбра каде ќе замине?

February 15th, 2017 | by Dare Smilanov
Share Волфсбург оваа сезона е во криза, а распродажбата веќе започна. Од таа екипа која минатата сезона играше во ЛШ останаа...
Заинтересираните страни може да испраќаат понуди – Санчез вреди 100 милиони евра?
0

Заинтересираните страни може да испраќаат понуди – Санчез вреди 100 милиони евра?

February 15th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Ако се разгледа пазарот, тогаш само еден клуб е заинтересиран да даде толку пари. Приказните за доаѓање на Санчез во...
Јуве доби голема конкуренција во трката за Санчез, позната и понудата!
0

Јуве доби голема конкуренција во трката за Санчез, позната и понудата!

February 14th, 2017 | by pance
Share Чилеанецот ќе биде „златна кокошка“ во наредниот преоден рок. Најдобриот играч на Арсенал Алексис Санчез судејќи според...
Готово – Интер ја договори цената за најголемата желба?
0

Готово – Интер ја договори цената за најголемата желба?

February 14th, 2017 | by pance
Share Челниците на Интер завршија голема зделка. Како што пренесуваат италијанските медиуми, фудбалскиот клуб Интер се сретна...