Франција

Тандемот Ди Марија-Силва го среди Мец – ПСЖ во полуфинале (ВИДЕО)
0

Тандемот Ди Марија-Силва го среди Мец – ПСЖ во полуфинале (ВИДЕО)

January 11th, 2017 | by stefan
Фудбалерите на ПСЖ го победија Мец на Паркот на Принцовите со 2:0 во натпревар од четвртфиналето од купот на Франција. Беше...
ПСЖ рутински против Мец
0

ПСЖ рутински против Мец

August 21st, 2016 | by pance
ПСЖ вечерва стигна до втората победа во новата сезона во Лига 1. На Паркот на принцевите падна Мец, против кој тим шампионот на...