Вести

Oфицијално: Суботиќ во Келн!
0

Oфицијално: Суботиќ во Келн!

January 26th, 2017 | by Dare Smilanov
Share Српскиот интернационалец Невен Суботиќ успешно ги помина лекарските прегледи и потпиша за екипата на Келн. Келн го...
Суботиќ „намигна“ , колкави се шансите да премине во Ливерпул?
0

Суботиќ „намигна“ , колкави се шансите да премине во Ливерпул?

January 10th, 2017 | by Dare Smilanov
Share Невен Суботиќ беше повреден и се врати на терените и сега тој е во потрага по клуб каде ќе ја врати својата форма. Суботиќ...
Дефанзивец заминува од Борусија: ХСВ со задоволство би го донела
0

Дефанзивец заминува од Борусија: ХСВ со задоволство би го донела

January 5th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Невен Суботиќ би можел да го напушти Дортмунд во овој преоден рок и да најде нов тим. Стоперот на Дортмунд не играше многу...
Пропадна голем трансфер, а сега и сезоната му е под знак прашање
0

Пропадна голем трансфер, а сега и сезоната му е под знак прашање

July 21st, 2016 | by pance
Share Српскиот стопер Невен Суботиќ ќе ја пропушти наредната сезона. Суботиќ беше на прагот од Мидлзборо, но не ги помина...
Боро не се шегува, составува тим за Европа!
0

Боро не се шегува, составува тим за Европа!

July 17th, 2016 | by pance
Share Повратникот во Премиер лигата има големи амбиции во наредната сезона. Доколку управата на Мидлзборо успее да му ја...