Вести

Познат е наследникот на Билиќ на клупата на Вест Хем?
0

Познат е наследникот на Билиќ на клупата на Вест Хем?

April 19th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Вест Хем во наредната сезона би можел да добие нов тренер. Тие се малку задоволни од Билиќ и наводно бараат нов тренер....
Забалета од лето ќе замине во нов клуб?
0

Забалета од лето ќе замине во нов клуб?

April 5th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Управата на Вест Хем мора нешто да смени, прво тимот затоа што имаа уште една лоша сезона. Тимот на Билиќ оваа сезона игра...
Билиќ останува, неговата работа не е загрозена!
0

Билиќ останува, неговата работа не е загрозена!

April 4th, 2017 | by Dare Smilanov
Share Од Вест Хем се огласија и ставија точка на шпекулациите за заминување на Билиќ. Резултатите кои Вест Хем ги покажува не се...
Вест Хем заинтересиран за фудбалер на Арсенал!
0

Вест Хем заинтересиран за фудбалер на Арсенал!

April 1st, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share арфсФудбалер на Арсенал го привлече интересот на Вест Хем. Вест Хем наредното лето ќе се обиде да го донесе Лукас Перез од...
Паника за Билиќ и Венгер – Ова е најлошиот тим во ПЛ за 2017-та година!
0

Паника за Билиќ и Венгер – Ова е најлошиот тим во ПЛ за 2017-та година!

March 25th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Овие 11 играчи не играат баш како што се очекуваше од нив. Кои се најголемите разочарувања во2017-та година? Одговор на тоа...
Дефо го напушта Сандерленд и се враќа во клубот каде што ја започна кариерата?
0

Дефо го напушта Сандерленд и се враќа во клубот каде што ја започна кариерата?

March 22nd, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Џермеин Дефо ќе се врати во Вест Хем, барем така тврдат некои медиуми. Доколку Сандерленд испадне во понизок ранг на...
Хендикеп за Вест Хем – Билиќ мора да оди на операција!
0

Хендикеп за Вест Хем – Билиќ мора да оди на операција!

March 18th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Хрватскиот тренер Славен Билиќ ќе мора да оди да го оперира колкот. Тренерот на Вест Хем во текот на фудбалската кариера...
„Да се игра за Вест Хем беше страшно досадно“
0

„Да се игра за Вест Хем беше страшно досадно“

March 11th, 2017 | by pance
Share Сагата наречена „Димитри Паје“ доживеа крај на 30 јануари кога Французинот потпиша договор со Марсеј. Паје пред самиот...
На тренинг на Вест Хем како на дерби на најлути ривали!(ВИДЕО)
0

На тренинг на Вест Хем како на дерби на најлути ривали!(ВИДЕО)

March 10th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Фудбалерот на Вест Хем, Сем Брајам со неверојатен старт ги загрижи соиграчите во клубот. На тренинг на Вест Хем очигледно...
Два клубови се заинтересирани за Митровиќ!
0

Два клубови се заинтересирани за Митровиќ!

March 10th, 2017 | by Dejan Cvetkovski
Share Српскиот фудбалер, Митровиќ на крајот на сезоната би можел да го напушти Њукасл. Се погласни се шпекулациите дека него го...