дома Барај

안산콜걸[katalk:za33]24시간 언제든지 예약 신용/믿음 안전¤김해군산출장안마 - Резултати од пребарувањето

ако не сте задоволни со резултатите, Ве молиме да се со друго пребарување

Не се пронајдени резултати за твоето пребарување

Најнови вести

Анчелоти додаде ѕвезда на Челси во листата со желби: Реал Мадрид ќе ја земе...

Челси се наоѓа во одлична форма и за пораз не знае одамна, па во моментов е еден од главните фаворити за освојување на сите...

Атанасов ги посвети двата гола против Локомотива на својот починат другар 📸

Хајдук славеше со 6-3 против Локомотива Загреб, а македонскиот фудбалер Јани Атанасов постигна два одлични голови, па потоа ги прослави со солзи во очите...

Левандовски, сепак, на крајот ќе добие „Златна топка“?

Полскиот напаѓач Роберт Левандовски вчера не ја освои „Златната топка“, иако беше фаворит за неа, но загуби во изборот за 33 гласови од Лионел...

Доби отказ од Кина, па доаѓа во Барселона да го замени Агуеро?!

Пред неколку сезона Барселона ги изненади сите со засилување од Кина. Тогаш пристигна Паулињо и одигра одлично за Каталонците, а сега би можел уште...

„Златната топка“ го губи кредибилитетот: Крос испрати остри критики – Бензема е најдобар!

Еден од најдобрите фудбалерите во историјата, Лионел Меси вчера ја освои „Златната топка“ по седми пат во кариерата, а неговата победа ги разочара навивачите,...

„Го сакате Халанд? Нема проблем, само ќе мора да им дадете милиони на Рајола...

Норвешкиот репрезентативец и напаѓач на Борусија Дортмунд, Ерлинг Халанд е еден од најбараните фудбалери во светот на фудбалот. Голем број европски гиганти сакаат да го...

Рагник го пронајде првото засилување за Манчестер јунајтед

Германскиот тренер Ралф Рангник седна на кормилото на Манчестер јунајтед, кој претходно му даде отказ на Оле Гунар Солскјер поради лошите резултати. Рангник во претходните...

Доказ дека Меси и Барселона не се збогуваа на најдобар начин!

Церемонијата за доделување на „Златната топка“ беше одржана во Париз во организација на „Франс Фудбал“, а наградата по седми пат во кариерата ја освои...

Реакцијата на Мбапе при доделување на „Златната топка“ покажа зошто сака да го напушти...

Лионел Меси по седми пат во својата кариера беше избран за најдобар фудбалер в светот и така стана рекордер, иако годинава имаше голема конкуренција...

Левандовски почека да падне „прашината“, па даде краток коментар за „Златната топка“

Лионел Меси ја освои „Златната топка“ по седми пат во кариерата, откако зад себе го остави Роберт Левандовски со само 33 гласови. Меси е рекордер...