Ѕвезда на Јунајтед ја измамил девојката додека била бремена во осми месец

Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Ентони Марсијал ја измамил својата вереничка Мелани Да Круз во ефтин хотел во Париз со манекенката Малиик Семиши.

Неговата вереничка во тој период била во осми месец од бременоста, а тој со Малика се запознал во еден ноќен клуб.

Манекенката на англиските медиуми им кажа дека била изненадена од местото, каде што ја однел фудбалерот, но знаела и дека има девојка.

„Постојано зборувал дека сум му како втора девојка и направи да се чувствувам посебно“, кажала девојката за „Сан“.

Advertisements