Сопругата на Троицки се сликаше без градник! (ФОТО)

Сопругата на Виктор Троицки, згодната Александра на социјалните мрежи често прикачува фотографии, а една од нив посебно го привлече вниманието на нејзините фанови.

Иако нејзиниот сопруг не се прослави многу со резултатите на тениските терени, па речиси ништо не се пишува за него, сепак атрактивната девојка со нејзиниот сексипил не престанува да ги остава фановите без здив.

Згодната девојка во моментов се наоѓа во Монте Карло, каде што ужива во сонцето и песочните плажи, а фотографиите од луксузниот престој ги прикачува на социјалните мрежи.

Па така на една фотографија многумина забележаа дека таа нема градник под тексас јакната, а сликата собра еден куп лајкови и коментари.

Advertisements