Кингсли ги покажа градите на Инстаграм и ги збудале мажите (ФОТО)

Прекрасната Американка, Кингсли, која го прекина финалето во Лигата на шампиони меѓу Ливерпул и Тотенхем (2-0), повторно е во акција.

Атрактивната девојка втрча на теренот во костум за бањање на кој носеше реклама „Витали Анцензоред“, сајт кој нуди содржина за возрасни.

Кингсли му донесе големо богатство на нејзиното момче Витали Здоровецки, а атрактивната русокоса доби нови фанови на Инстаграм.

Девојката поради нејзината дополнителна популарност на социјалните мрежи реши да си игра со фановите, односно да заработи пари од нив, па објави фотографија на која во прв план се градите.

 

View this post on Instagram

 

This summer I will be traveling all over, comment where all you beautiful people are from! ✈️🌎

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Advertisements