Георгина имаше полни раце работа додека Роналдо го гледаше дербито на ТВ

Кристијано Роналдо од својот дом го следеше европскито Суперкуп, а друштво му правеше неговата свршеница Георгина Родригез.

Роналдо лежеше на подот гледајќи фудбал, додека Георгина со масажа ги опушташе неговите мускули на нозете.

Георгина овој пат беше во улога на личен физиотерапевт, се со цел Португалецот спремен да се врати на терените.

Роналдо очигледно не може без фудбал, па и во моментите кога неговата драга го масира, тој не го мрда погледот од ТВ.