Објавено приватна снимка на Мекгрегор со непозната девојка (ВИДЕО)

Конор Мекгрегор минатиот месец, по долга пауза, конечно се врати во рингот и имаше експресна победа и тоа за само 40 секунди против Доналд Серон во Лас Вегас.

Ирскиот борец и понатаму привлекува внимание поради работи кои немаат премногу врска со спортот и со УФЦ.

Нов скандал со Мекгрегор во главна улога се случи откако на социјалните мрежи се појави приватно видео на кое може да се забележи Ирецот, како спие во својот кревет, а го снима непозната девојка, која дефинитивно не е неговата сопруга.

Додека Ирецот спие, девојката танцува низ собата и го снима него, но и себе, па останува да видиме како ќе реагира неговата сопруга на ова.