Цел свет му се смее: Смешен пад на Тајсон Фјури

0

Поранешниот шампион во тешка категорија, Тајсон Фјури го насмеа цел свет.

Овој пат не станува збор за некој статус на друштвените мрежи, туку станува збор за видео кое се појави на интернет.

Погледнете го видеото подолу.

Share.