Фото: Третиот дрес на Арсенал е еден од најубавите

0

 

Арсенал официјално го претстави третиот дрес за сезоната 17/18, а фановите ширум светот го прогласија како еден од најубавите нивни дресови досега.

Погледнете ги фоторафиите па сами проценете.

 

Share.