Линк за следење на првиот натпревар на у21 репрезентацијата на Македонија

0

Младата репрезентација на Македонија денес со почеток од 17 часот го започнува новиот циклус на квалификации за Европското првенство што во 2019 ќе се одржи во Италија.

Избраниците на Благоја Милевски првиот натпревар го играат на гостински терен против Ерменија.

Натпреварот може да го погледнете на следниот линк:

 

Share.