Рикардињо направи шоу и сруши два рекорди! (ВИДЕО)

0

Не е важно дали сакате футсал или не. За Рикардињо сигурно сте слушнале и виделе барем еден од големиот број спектакуларни голови, кои ги постигна за Португалија.

Рикардињо направи вистинско шоу и постигна половина од головите на својата екипа, од што еден од својата половина. Со четири голови го торпедираше Азербејџан, а во продолжение видете ја неговата магија.

Share.