Ќерка на легендарен тенисер се појави гола (ФОТО)

0

Ќерката на легендарниот тенисер Евгенија Кафељников, Алесја има само 19 години, но веќе почна да се појавува на насловните страници.

Алесја сега се најде во центар на скандалот во Русија, со оглед на нејзините приватни фотографии.

Се фотографирала во експлицитни позиции во тоалет, но и во друштво на непознат маж. Сликите може да ги погледнете тука.

Share.