Одлична препорака со гол на младиот Летица до Реал Мадрид (ВИДЕО)

0

Феноменалниот голман на Хајдук одигра одличен натпревар против Истра.

Карло Летица во саботата наутро се појави на насловните страни на шпанските медиуми, а вчера успеа да постгине одличен гол со глава.

Share.