Реакцијата на Славен Билиќ после голот на Паје ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

0

Билиќ гостуваше во една емисија посветена на Европското првенство, во живо го следеше натпреварот помеѓу Франција и Албанија, а погледнете каква беше неговата реакција после голот на Димтири Паје за 2:0.

Advertisements
loading...
Share.