Дибала: Јувентус покажа искуство!

0

Дибала зборуваше за медиуми по победата на Јувентус против Удинезе.

„Среќен сум поради двата голови и поради својата игра. Покажавме искуство и затоа победивме“

„Се опуштивме. Сега можеме да се бориме на сите фронтови, а се зависи од нас“

Share.