Роналдо купи „ѕвер“ од автомобил! (ВИДЕО)

0

Кристијано Роналдо одлучи да си дозволи автомобил од 2,6 милиони евра, па тоа за него е ситница.

Португалецот е познат по тоа што сака да вози брзи автомобили, па никого не го зачуди тоа што стана амбасадор на Бугати.

Just @Cristiano showing @OBJ his Bugatti ?

A post shared by Bleacher Report (@bleacherreport) on

Share.