Совети за обложување: Се очекуваат голови на Балаидос

0

Најдобриот букмејкер за онлајн обложување во светот со совети за обложување за денешниот ден. Време е за добитен тикет,
Селта Виго- Валенсија т2 2+ (гостинскиот тим ќе постигне најмалку два гола)тикетВаленсија е речиси сигурен патник во Лигата на шампионите, додека пак Селта Виго нема големи шанси за излез во Европа. Затоа на „Балаидос“ се очекува да гледаме отворен фудбал во кој играчите ќе бидат растеретени од некој голем притисок, а веројатно ќе има и доста голови. Наш тип поради двата врзани порази на „лилјаците“ е дека тие со сигурност ќе постигнат минимум два гола.

Вотфорд- Кристал Палас- Х било кога (натпреварот ќе заврши нерешено или на полувреме или на крај)

И Вотфорд и Кристал Палас се уште немаат обезбедено опстанок во Премиер Лигата. „Стршлените“ се во подобра ситуација, но по неколкуте неуспеси со ред и тие почнаа да стртипат за зачувување на статусот Премиерлигаш. Поделба на бодовите ќе биде најдобра опција за двата тима, а за посигурен тим ви предлагаме да одиграте, Х било кога.

Заштедете го вашето скапоцено време, обложувајќи се на повеќе сметки истовремено и не ги пропуштајте високите коефициенти., достапни само на VIP-IBC платформата.

Милан- Беневенто 1(победа на домаќинот)

Ако на првиот меѓусебен натпревар Беневенто ги прокнижи трите бода, овој пат веројатно ќе биде поинаку. Милан влезе во одличен ритам баш после тој натпревар, но сега не знае за победа на последните пет натпревари. Многу е веројатно дека ќе слават против веќе прежалениот Беневенто кој доколку денес изгуби и математички ќе биде нов член на Серија А.

Марсеј- Лил – гг3+ (двата тима постигнуваат гол и на натпреварот има најмалку три погодоци)

Тимот на Марсеј се бори за Лигата на шампионите, додека пак Лил се наоѓа во незавидна ситуација и до крај ќе собира бодови за опстанок. Марсеј е изразит фаворит, но и Лил ќе оди на бодови на овој натпревар. Иако последните неколку меѓусебни натпревари завршувале со по еден гол, за денешниот предвидуваме дека двата тима ќе постигнат по еден, а на средбата ќе паднат минимум три погодоци.

Време е да станете дел од најдобрата платформа за обложување во светот. Отворете сметки истовремено сега и користете ги најдоброто бенефиции з онлајн обложување.

Advertisements
loading...
Share.