Совети за обложување: Жестока трка за ЛШ во Италија и Германија

0

Искористете ги денешните совети за обложување како и високите лимити за обложување во Азија.

Лил- Дижон : 1 (победа на домаќинот)

Лил врза две победи по ред и излезе од опасната зона на табелата каде се наоѓаше долго време. Нова победа против Дижон ќе ги доближи до сигурен опстанок и прволигашки фудбал и следната сезона.

Интер- Сасуоло :1 (победа на домаќинот)

Интер на две кола до крајот на Серија А, се уште има убави шанси за пласман во Лигата на шампионите. Избраниците на Лучијнао Спалети мора да ги добијат двата последни натпревари, но и да чекаат кикс на Лацио за да се пласираат во најелитното натпреварување. Натпреварот со Сасуоло е првиот кој мора да го добијат.

Најдобрата платформа за обложување BET-IBC ви нуди одлични услови за онлајн обложување.

Б. Леверкузен- Хановер: 1 (победа на домаќинот)

Последното коло во Германија ќе донесе големи возбудувања кога во прашање е пласманот за Лигата на шампионите. Леверкузен, кој по трите неуспеси со ред игра против Хановер кој е сигурен, е голем фаворит на оваа средба. Се освен победа ќе биде рамно на пораз за Фармацевтите кои ќе чекаат кикс на Хофенхајм против Борусија Дортмунд.

Палермо- Чезена: 1 (победа на домаќинот)

Несторовски веројатно ќе се врати во тимот на Палермо за пресметката со Чезена на две кола до крајот на шампионатот. Доколку тимот на Палермо сака директно да се врати во Серија А ќе мора да ги добие последните две средби од првенството, но и да чека кикс на Фросиноне.

Обложување на фудбалски натпревари во Азија, сега достапно и бесплатна. Уживајте во најдобрите услови за обложување.

Advertisements
loading...
Share.