Девојката на Хауард се соблече – целосно гола! (ФОТО 18+)

Нора Сегура очигледно е многу расположена, па реши да ги „почести“ фановите на Инстаграм со неколку „жешки“ фотографии.

Девојката на Тим Хауард, поранешниот голман на Манчестер јунајтед, со соблече целосно гола и постави провокативни фотографии.

Тоа го забележаа и медиумите во САД, каде што Хауард брани, па веднаш таа се најде на насловните страни.

Shower time Lovie 🚿💦 No slips, No Makeup 💕 #selfie

A post shared by Nora Segura (@norassegura) on

A selfie after a long day, first thing clothes off 🤳

A post shared by Nora Segura (@norassegura) on

Advertisements