Девојката на Чичарито го покажа секси-задникот (ФОТО)

Хавиер Ернандез Чичарито беше еден од најголемите таленти, но не успеа целосно да го покаже својот потенцијал, иако играше за Манчестер јунајтед и Реал Мадрид.

Во моментов Чичарито игра за Вест хем, а е во врска со Сара Коан, 24-годишната ѕвезда на Инстаграм, која ја следат 1,2 милиони луѓе.

Сара често објавува провокативни фотографии, а неодамна објави слика поради која повторно беше во центар на внимание, односно го покажа нејзиниот задник.

 

View this post on Instagram

 

Had a Marilyn moment back in London last week 😂 wearing @lioness_official 📷 by @tajnihal

A post shared by SARAH KOHAN 🦏🌙🦋🍵 (@moonstrucktraveller) on

Advertisements