Една од најубавите светски кошаркарки со „жешка“ фотографија го запали интернетот (Фото)

0

Италијанската кошаркарка Валентина Вињали веќе со години важи за една од најсексипилните кошаркарки на светот.

Иако игра во италијанскта Втора лига во тимот на Атена Рома, Валентина секојдневно е во медиумите на Апенините поради нејзината убавина.

27 годишната убавица на својот Инстаграм профил објави фотографија на која гола позира во када. Фотографијата веднаш го обиколи целиот свет….

Baby è fatta, se mi vedi scappa 🌹

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

Cammino su un mare d’odio ma moltiplico il cash 💸🏀

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

👗

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

Advertisements
loading...
Share.