Згодна спортистка во центар на внимание: Објавена е провокативна снимка (ВИДЕО)

Една од најзгодните американски борци Лана Пери повторно е во центар на внимание и тоа затоа што се појави полугола.

Откако нејзините фотографии од бензиска пумпа додека сипува бензин во кратко фустанче го освоија светот, Лана учествуваше во една емисија, каде што камерите ја забележаа полугола.

Станува збор за видео кое беше објавено на Инстаграм, но кога помислија дека сите ќе го погледнат, истото беше избришан поради тоа што беше безобразно.

Видеото беше снимено пред Божиќ, а Лана беше облечена во секси облека на Дедо Мраз, која откриваше премногу.

Advertisements