Ивановиќ изгледа прекрасно: Србинката повторно заигра тенис и ги воодушеви фановите (ФОТО)

0

Атрактивната Ана Ивановиќ замина во пензија на крајот на 2016 година, а веќе учествуваше на еден егзибиција.

Ивановиќ, која се породи во март минатата година изгледа подобро од било кога. Таа се појави во кратко фустанче и ги воодушеви фановите.

Advertisements
loading...
Share.