Ибрахимовиќ со балкански хит се „загреваше“ во соблекувална (ВИДЕО)

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ привлече голем интерес, откако на Инстаграм објави видео од соблекувалната на која се слуша популарен хит на пејачот Халид Беслиќ.

Ибра на овој начин предизвика многу позитивни коментари, а видеото го коментираа и голем број познати личности.

Најмногу внимание привлече коментарот на Немања Матиќ, кој реши да се пошегува на сметка на Ибрахимовиќ.

Advertisements