Browsing: Манчестер Сити

Вести

Агуеро ќе паузира 6 недели

Лекарот на аргентинската репрезентација Донато Вилиани соопшти дека Серхио Агуеро ќе паузира шест недели. Напаѓачот…

1 2 3 57