дома Барај

양주시그니처출장[TALK:ZA32]24시간 언제든지 예약 신용/믿음 안전 - Резултати од пребарувањето

ако не сте задоволни со резултатите, Ве молиме да се со друго пребарување

Не се пронајдени резултати за твоето пребарување

Најнови вести

Реал Мадрид има само 20% шанса да ја освои титулата во Ла Лига

Реал Мадрид вчера успеа да освои само еден бод против Реал Сосиедад, иако до самиот финиш губеше со 0-1 од гостите. „Кралевите“ се сопнаа кога...

„Ако не победам на претседателските избори, Меси ќе си замине од Барселона!“

Кандидатот за претседател на Барселона, Жоан Лапорта е фаворит за функцијата во тимот, а пред изборите имаше предупредување до сите. Лапорта најави дека ќе го...

Мерцедес ги претстави „црните стрелци“ за новата сезона 📸

Екипата на Мерцедес го претстави болидот W12, со кој ќе се обиде да ја освои осмата титула по ред во шампионатот на конструктори, а...

Мбапе побарал да замине од ПСЖ, предност ќе има гигант од Англија?

Килијан Мбапе е подготвен да си замине од ПСЖ и веќе е познато во кој клуб сака да ја продолжи кариерата. За талентираниот француски фудбалер...

Принцот на Малезија за 408 милиони евра ќе ја купи Валенсија?

Валенсија се наоѓа во тешка ситуација и се бори за опстанок сезонава, па поради тоа Питер Лим ќе се обиде да го продаде тимот,...

Ибрахимовиќ и Михајловиќ избраа песна која ќе ја пејат во дует во Сан Ремо

Во четврток ќе се одржи познатиот музички фестивал Сан Ремо на кој ќе настапат Синиша Михајловиќ и Златан Ибрахимовиќ. Србинот и Швеѓанецот ќе пејат песна...

Лајпциг и Ливерпул пак ќе играат во Унгарија

Фудбалерите на Лајпциг и Ливерпул и реваншот од осминафиналето во Лигата на шампиони (ЛШ) ќе го одиграат на истиот стадион во Будимпешта. Причина е ковид-19,...

Велика Британија ќе ги организира и ЕП и СП?

Премиерот на Велика Британија, Борис Џонсон ѝ понуди на УЕФА неговата земја да го организира Европското првенство (ЕП) ова лето, кое требаше да се...

Зидан: Направив тактичка промена, јас сум виновен зашто не победивме!

Реал Мадрид направи кикс кога најмалку требаше и така полека го губи чекорот за шампионската титула во Ла лига, а тренерот Зинедин Зидан не...

Асистенцијата на Дончиќ за која зборуваат сите во НБА-лигата 🎥

Лука Дончиќ во победата на Далас против Орландо (130-124) постигна 33 поени, 10 скокови и девет асистенции, па за малку ќе запишеше трипл-дабл. Дончиќ беше...