дома Барај

역할대행【KaKaotalk:za31】좋아하는 자매와 데이트서울출장마사지,서울영등포집성촌,서울출장op,서울밤의문화,서울출장걸 - Резултати од пребарувањето

ако не сте задоволни со резултатите, Ве молиме да се со друго пребарување

Не се пронајдени резултати за твоето пребарување

Најнови вести

Пандев со двата гола против Беневенто стигна до голем јубилеј!

Македонскиот фудбалер Горан Пандев постигна два гола против Беневенто и така стигна до голем јубилеј, односно 100 погодоци во Серија А. Пандев на таков начин...

Кризата не му ја скрати платата: Чеферин лани си земал 2,2 милиони евра!

Претседателот на Европската куќа на фудбалот (УЕФА), Александер Чеферин ги напаѓаше европските гиганти кои сакаа да создадат Суперлига за да ги намалат финансиските загуби,...

Ањели го доби најголемото понижување во животот!

Андреа Ањели заедно со Флорентино Перез е главен виновник за неуспешната побуда на најбогатите европски клубови кои тонат во долгови. Првиот човек на Јувентус заедно...

Пандев му даде два гола на Беневенто за 10 минути! 🎥

Македонскиот капитен и репрезентативец Горан Пандев игра одлично во дресот на Џенова, а веќе во првото полувреме против Беневенто постигна два гола, и тоа...

Познато е зошто Барселона молчи за Суперлигата

Никој од раководството на Барселона не се јави со соопштение поради случувањата поврзани со неуспешниот проект за создавање на Суперлига. Шпанскиот магазин „Спорт“ објави дека...

Озил ги провоцира гигантите: Еден е Суперлигата!

Еден од фудбалерите кои меѓу првите го кренаа гласот против создавањето на европска Суперлига е Месут Озил, поранешен фудбалер на Арсенал и сегашен член...

Милан: Се откажавме од Суперлигата!

Еден од тимовите кои потпишаа договор за создавање на Суперлига, Милан објави дека се повлекува од натпреварувањето. Реал Мадрид, Милан, Арсенал, Атлетико Мадрид, Челси, Барселона,...

Калдерон бара оставка од Перез: Го киднапираше Реал Мадрид!

Рамон Калдерон, поранешниот претседател на Реал Мадрид, смета дека обидот за формирање на Суперлигата, чија иницијатива беше на првиот човек на „кралевите“, Флорентино Перез,...

Шалке испадна од Бундеслигата по 30 години, навивачите со јајца ги гаѓаа фудбалерите!

Навивачите на Шалке ги нападнаа фудбалерите и стручниот штаб на клубот, откако испадна тимот од Бундеслигата по 30 години. Навивачите не беа задоволни поради последниот...

Швајцарскиот модел на Лигата на шампиони ќе почне порано од планираното?

Европската фудбалска унија (УЕФА) објави вчера дека новиот систем на натпреварување во Лигата на шампиони (ЛШ) ќе почне од 2024/25, а според него ќе...

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/bmg/www_supersport.mk/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 477