дома Барај

������������������������KaKaoTalk:PC53��������� ��������� ������ ������������������������ ��������� ������ - Резултати од пребарувањето

ако не сте задоволни со резултатите, Ве молиме да се со друго пребарување

Не се пронајдени резултати за твоето пребарување

Најнови вести

Реал Мадрид за првпат сезонава не постигна гол!

Фудбалерите на Реал Мадрид ремизираа со Виљареал во мечот од седмото коло од шпанската Ла Лига. „Жолтата подморница“ имаше свои шанси, посебно во првиот дел,...

Мартинез бараше Роналдо да му го шутира пеналот! 🎥

Манчестер јунајтед се посрамоти на домашен терен од Астон вила и загуби со 0-1, а Бруно Фернандеш промаши пенал за израмнување во судиското надополнување. Интересно...

Реакцијата на Малдини откако син му даде гол за Милан 🎥

Младиот фудбалер Даниел Малдини ја продолжи династијата на неговото семејство и беше стартер во редовите на Милан на дуелот против Специја (2-1). Даниел го постигна...

Алаба го бакна грбот на Реал Мадрид, па на навивачите на Баерн им објасни...

Давид Алаба зборуваше за своите први месеци минати во Реал Мадрид и неговата соработка со Карло Анчелоти. Одличниот австриски фудбалер на претставувањето во Реал го...

Пари без граница, Мбапе заминува, но го менува правецот – шок за Реал Мадрид?

Манчестер сити има потреба од нов напаѓач, и тоа го кажа тренерот Пеп Гвардиола пред денешното дерби против Челси. Тој нема човек каков што...

„Наследникот“ на Меси конечно се враќа на теренот!

Лионел Меси ја напушти Барселона и го остави дресот со број 10, кој му припадна на талентираниот 18-годишен Ансу Фати. Овој млад фудбалер доби голема...

Милан си најде засилување во Мадрид: Искусен Шпанец се сели на „Сан Сиро“

Милан игра одлично оваа сезона, а веќе размислува за засилувања со кои би можел да се вмеша во борбата за титулата во Серија А. Шпанските...

Хакими одбил премиерлигаш и откри зошто потпишал за ПСЖ

ПСЖ го имаше најдобриот преоден рок во последните 10 години и на прв поглед изгледа дека францускиот гигант има тим од соништата. Меѓу играчите кои...

Запрена е серијата на Левандовски: Изразот на лицето покажува – сѐ!

Баерн Минхен вчера триумфираше со 3-1, а во натпреварот запре неверојатната серија на полскиот напаѓач Роберт Левандовски. Неверојатниот Левандовски остана без гол во овој меч...

Балотели полудел откако му ја пуштиле снимката: Те молам дај ми да играм, имам...

Марио Балотели оваа недела беше во центар на внимание откако го провоцираше тренерот на Бешикташ Сергеј Јалцин. Откако го постигна првиот гол за Адана Демирспор...