Погледнете како Мурињо пристигна во Јунајтед (ВИДЕО)


Време е за ЕП: Супер дерби уште на стартот, тест за домаќинот! ↓↓↓


Португалецот денес прв пат се појавува на својот ново работно место, а изминатата вечер пристигна во Јунајтед и тоа метро… Погледнете.