дома Барај

부산출장마사지오마이걸 출장【Talk:za31】 - Резултати од пребарувањето

ако не сте задоволни со резултатите, Ве молиме да се со друго пребарување

Не се пронајдени резултати за твоето пребарување

Најнови вести

Реал Мадрид сака да се ослободи од Варан?

Францускиот дефанзивец Рафаел Варан ќе го напушти Реал Мадрид на крајот на сезоната, барем така пишуваат шпанските медиуми, а како негова следна дестинација се...

ВАР пак крена „прашина“: Требаше ли Арсенал да добие пенал? 🎥

Арсенал одигра само 1-1 против Барнли откако Гранит Џака ги почести ривалите со асистенција. Сепак, ВАР-технологијата повторно крена голема прашина.

Ролан Гарос ќе се одржи според планот со присуство на навивачи

Организаторите на вториот гренслем-турнир во сезоната Ролан Гарос се убедени дека годинава турнирот ќе се одржи според планот и со присуство на публика. Турнирот минатата...

Роналдо објасни зошто никогаш нема да се тетовира!

Кристијано Роналдо е еден од ретките спортисти кои немаат ниту една тетоважа на нивното тело, за разлика од многу играчи кои решија да го...

Промена во последен момент: Позната замената за Букер на Олстарот

Девин Букер требаше да го замени повредениот Ентони Дејвис на Олстар натпреварот, но ниту тој нема да може да настапи од истата причина. Американските медиуми...

Невидена глупост на Џака: Ниту противникот не веруваше дека ќе добие таква асистенција 🎥

Фудбалерите на Барнли играат против Арсенал во мечот од 27. коло во Премиерлигата. Арсенал поведе со голот во шестата минута преку Пјер Емерик Обамејанг, но...

Лазаров: Нашата цел е да изградиме модерна репрезентација!

Новиот селектор на ракометната репрезентација на Македонија, Кире Лазаров ги кажа неговите очекувања на првиот собир на ракометарите. Лазаров има огромно искуство во светскиот ракомет...

Зидан наскоро ќе стане селектор на Франција, но сите се плашат поради тоа!

Зинедин Зидан призна дека сака еден ден да ја предводи репрезентацијата на Франција, а тоа планира да го направи откако ќе го напушти тимот...

Згодна Русинка ги изненади сите: Го заведов Мбапе додека беше дете!

Атрактивна руска манекенка и водителка, но и Плејбој зајачица, призна дека го завела францускиот фудбалер Килијан Мбапе пред да наполни 18 години. Русинката за „Спорт...

За колку пари Ибрахимовиќ мораше да се вози 60 км со мотор?

Златан Ибрахимовиќ беше главна ѕвезда на музичкиот фестивал во Сан Ремо, а многумина го критикуваат поради неговите изјави во медиумите, но и покрај тоа...