дома Барај

���������������������������������������������������������������������������������KaKaoTalk:Kn39���������www.za32.net��������������������������������������������������������������� - Резултати од пребарувањето

ако не сте задоволни со резултатите, Ве молиме да се со друго пребарување

Не се пронајдени резултати за твоето пребарување

Најнови вести

Официјално: Почнува ерата на Тод Боели во Челси!

Премиерлигашот Челси потврди дека е продаден од страна на Роман Абрамович и во иднина за екипата ќе се грижи бизнисменот Тод Боели, кој е...

Тен Хаг побара одличен фудбалер, но доби едно големо – не!

Новиот тренер на Манчестер јунајтед, Ерик Тен Хаг пред себе ма тешка задача да го врати тимот во врвот на англискиот фудбал. Холанѓанецот доби тешка...

Дарвин Хем ќе биде нов тренер на Лејкерс!

Лос Анџелес Лејкерс пронајде нов тренер, откако во минатата сезона имаше разочарувачки резултати и покрај големиот број на ѕвезди кои беа дел од екипата. Долго...

Тикет на денот (сабота, 28.05.2022)

Денешната сабота е нешто послаба во однос на изминатите саботи, но сега ќе биде така и во идниот период, па ќе мора да се...

Перишиќ си договори трансфер во Англија?

Хрватскиот фудбалер Иван Перишиќ го напушта Интер, а кариерата треба да ја продолжи во англиската Премиерлига. Одличниот 33-годишен фудбалер наводно постигнал договор со екипата на...

Анчелоти оди на сè или ништо: Кога ќе им ги видам изразите на лицата,...

Реал Мадрид утре во Париз ќе има шанси да го освои 14. трофеј во Лигата на шампиони (ЛШ), а нивни ривал ќе биде Ливерпул. Пред...

Лукаку си оди од Челси и се сели во Италија?

Фудбалерот на Челси и белгиски репрезентативец Ромелу Лукаку следната сезона би можел да заигра во Јувентус или Милан, откако реши да го напушти лондонскиот...

Конференциската лига на Рома ѝ донесе 20 милиони евра!

Калчолигашот Рома во средата ја освои првата европска титула во рамки на УЕФА натпреварувањата, откако победи во финалето на Конференциската лига против Феенорд со...

Бугарски репрезентативец: Зарем треба да се плашиме од репрезентации како Македонија!?

Македонија на 2 јуни ќе ги почне возбудувањта во Лигата на нации, а прв противник ни е Бугарија во Разград во рамки на Ц-дивизијата,...

Хамилтон може да остане без настап на трката во Монако!?

Возачот на Мерцедес и седумкратен светски шампион во Ф1, Луис Хамилтон би можел да добие забрана за настап на трката за Големата награда на...