Девојката на Роналдо остава без здив: Георгина го покажа задникот (Фото)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Атрактивната девојка на Кристијано Роналдо продолжи да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, па така Георгина Родригез објави слика од теретана.

Георгина повторно покажа дека се наоѓа во совршена форма, иако неодамна се породи, но сепак фотографиите од теретана покажуваат дека изгледа заводливо.

Во разговор со медиумите кажа дека се соочила со голем предизвик кога почнала да тренира заедно со Роналдо, но сепак успеала да го стигне неговото темпо, а многу внимание посветува и на храната.