Гвардиола ќе збесне од нервоза: Ќерката на Пеп заврши со проблематичен фудбалер! (Фото)


Енрике лажеше? Шпанија го избра Мароко - 17 ден ↓↓↓Марија Гвардиола, ќерката на Пеп Гвардиола, била фотографирана на Марбеја како ужива со своето момче и фудбалер на Евертон, Деле Али.

Иако не беше познато дали ќерката на Гвардиола и Али се во љубовна врска, сепак по новите фотографии решена е мистеријата.

Марија и Али очигледно уживаат во љубовта и разменуваа нежности додека беа фотографирани од страна на фотограферите.

Згодната ќерка на Пеп притоа го покажа и совршеното тело во бикини, па никој не можеше да ѝ остане рамнодушен.