Икарди ја преболи Ванда и си најде нова девојка (Фото)


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди ја преболел Ванда Нара, а веднаш си нашол нова девојка од Венецуела.

Станува збор за Шанон де Лима која и во минатото беше во врска со спортисти, меѓу кои и Канело Алварез.

Потоа беше во врска со Хамес Родригез и набрзо доби дете, а сега ужива во прегратките на Икарди.