Откриено кој пуштал секс звуци на ждрепката за ЕП (Видео)


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Вчера се одржа ждрепката на Европското првенство (ЕП), а истата ја одбележа скандал бидејќи некој пушташе секс звуци.

Водителите се обидоа да го игнорираат тоа, но камерата го сними моментот и видеото стана хит на социјалните мрежи.

Денеска беше откриено дека тоа било дело на јутјуберот Дениел Џарвис кој претходно најавил дека подготвува изненадување за сите во Хамбург.