Ванда Нара „како од мајка родена“ во кревет со познат рапер (Видео)


Енрике лажеше? Шпанија го избра Мароко - 17 ден ↓↓↓Атрактивната Ванда Нара заврши во кревет за снимање на спот со пејачот „Л-Ганте“, а ова дополнително предизвика шпекулации дека таа има нов љубовник.

Поранешната сопруга на Мауро Икарди постојано е на насловните страни на аргентинските медиуми поради нејзиниот љубовен живот.

Спортот го погледнаа дури три милиони луѓе за само еден ден.